Jesteśmy ekspertami od pozyskiwania kapitału na inwestycje

Mamy ponad 22 lata doświadczenia w pozyskiwaniu finansowania na inwestycje.

Z sukcesem sfinansowaliśmy ponad 40 projektów i zdobyliśmy dla klientów w sumie ponad miliard złotych.

W skład działań wchodziły między innymi emisje papierów wartościowych, akcji, obligacji, certyfikatów inwestycyjnych, pozyskiwanie dotacji, podwyższenie kapitału zakładowego w spółkach celowych.

Obecnie naszą uwagę skupiamy wokół możliwości finansowania innowacji z takich instytucji jak NCBiR i PARP.

Wg dostępnych badań – odsetek wniosków, które uzyskały dofinansowanie ze wszystkich konkursów z Działania 1.1.1 wynosi ogólnie 18%. Nasza skuteczność przekracza 60% i wynika ze skoncentrowania się siostrzanych programach POIR 1 1 1 i 1.2.

Obszary, w których się specjalizujemy

  • Przemysł i budowa maszyn pod patenty

  • IT / ICT – systemy IT, modele matematyczne, standardy, optymalizacje, nowe sposoby wytwarzania oraz wszystko co usprawnia procesy

  • Silniki Gamingowe / VR / AR / MR

  • Farmacja / HealthTech

  • FinTech / LawTech

Jeśli masz pomysł i chcesz nieodpłatnie ocenić swój potencjał na wygraną w najbliższym konkursie – skontaktuj się z nami

Kim jesteśmy

Michał Matujewicz
Michał MatujewiczEkspert biznesowo-gospodarczy
Michał zajmuje się merytoryczna pracą z klientami. Pomaga mu w tym wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym, gdzie oceniał projekty inwestycyjne, a wybrane oferował w postaci emisji publicznych i niepublicznych budując wraz z emitentem „equity story”. Pracował także w wielu funduszach finansowych przez PARP i NCBIR; w tym ostatnim pełnił rolę eksperta biznesowo – gospodarczego.
Michał Sosin
Michał SosinEkspert ds rozwoju biznesu
Michał pozyskuje nowych partnerów biznesowych pod projekty na dofinansowanie na innowacje.
Zajmuje się identyfikacją i oceną szans rynkowych w zgłaszanych projektach oraz ich efektywnym wykorzystaniem na rzecz klientów. Jest pierwszą linią kontaktu. Buduje i rozwija relacje biznesowe między innymi z klientami, partnerami, czy w ramach firmy.

Buduj z nami przyszłość

Skontaktuj się z nami i oceń nieodpłatnie potencjał swojego projektu pod finansowanie.